Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi alomraszoktatás?...

Nyuszi alomraszoktatás? "Rózsaszín kövecskék"?

Figyelt kérdés
A legtöbb tegyem a wct abba a sarokba amit kiválaszt és minden félremenő kakit pisit tegyek bele olvastam és próbáltam. Egyik ismerősöm az összes nyusziját valami rózsaszín kövecskékkel szoktatta a wcre és kint vannak a szobában egész nap, mégis 99%ban minden a wcbe megy, de elfelejtette a cucc nevét és a bolt ahol vette már bezárt...neten sehol nem találok ehhez hasonló dolgot... valaki hallott erről? (nyuszim ivartalan és megy mindenfele a kaki pisi)

2017. szept. 26. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valami préselt széna/szalma/forgács?
2017. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] erre gondolsz?
2017. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi is pelletet használnunk, nem erre :/ ez valami speckóbb dolog ami odaszoktatja...de már kételkedem a létezésében annyira nem találok róla semmit... csak tényleg láttam ismerősöm nyusziját és a szobáját...magic
2017. okt. 4. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem maradt neki esetleg belőle?
2017. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem. se név se bolt
2017. okt. 4. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Állatorvost kérdezd meg, hátha ő tud valamit, de jövő héten megyünk mi is, ha gondolod, megkérdezem én is. Nekünk se ártana :D
2017. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt megköszönném :)))
2017. okt. 6. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, kicsit késve, de itt vagyok. Nekünk az Europet zsákos pellet almot mondták, ma vettem is. 15 liter 1350 ft volt. Meglátjuk. Rózsaszínes-barnás rudak vannak benne. Nem tudom. Hátha :D. Majd írok a tapasztalatokról
2017. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!