Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen labdát adhatok a...

Milyen labdát adhatok a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy rakok be neki, amivel tud játszani, amíg nem vagyok itthon, és nem tudom kiengedni. De félek, hogy a szivacslabdát szétrágná, lenyelné, a teniszlabdáról meg azt a zöld valamit leenné. Pingpong labdát széttörné/rágná? :D Vagy esetleg ha valahonnan szereznék olyat, mint egy szénagömb, csak nem felakaszthatósat, vagy jutalomfalatos labdát, az jó lenne? :D
2017. okt. 1. 12:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki olvasná ezt a kérdést: ma vettem neki egy Trixies „Snack ball”-t, és imádja. Folyamatosan lökdösi, de csak a kajáért :P profi focista lesz ez a nyúl :D nekem ezer forintot simán megért, hogy szórakozhasson egy kicsit. Egyetlen hátránya, hogy én magokat adok neki, ami pedig nem fér ki azokon az apró lyukakon, így a nyílást kell kicsit kinyitva hagynom. Ettől függetlenül tetszik
2017. okt. 2. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

A boltban vett játékok nagyon jók. De ha olcsóbban akarsz jatékot szerezni akkor egy WC papír gurigával és egy ollóval rengeteg játékot tudsz készíteni neki. Meg akár spárgára felakaszthatsz neki nasifalatokat az is jó időtőltés. :)

Nekem is van nyuszim és ő imadja a játékokat főleg ha van benne kaja. És álltalaban nem eszi meg csak széttépi. Sok jatéka van mert utál a ketrecébe bezárva lenni pedig amikor tudom kiengedem. Most éppen van bent neki egy Wc papírból egy labda, egy virág, és egy polip is. Meg egy fressnapf-os csörgő és két répa formályú játék is.

Szóval a boltiak is nagyon jók. De Wc papírból szinte bármilyen játékot készíthetsz neki ;)

2017. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a snack ballt akartam javasolni. én wishről rendeltem, 300 forintért, de imádja, fél órát-órát is elszórakozik vele. De nagyon jó még a wc papír guriga is
2017. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!