Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ketrecből a tengerimalac...

Egy ketrecből a tengerimalac nem kaparja ki a forgácsot, kakiját stb? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

Én szeretnék venni a tengerimalacomnak egy ketrecet (most még üvegterráriumban van), de a Párom meg állandóan azt hajtogatja, hogy akkor utána állandóan lehet porszívózni alatta, meg büdös lesz nagyon meg hasonlók :S

Együtt élünk, de nála a szüleivel és gyakorlatilag az övé a szoba, ahol van most is a malac meg ott alszunk mi is..

De én tudom, hogy egy malacnak sokkal jobb lenne egy ketrec és szebben is nézne ki.. és még tudnám én is takarítani (mert most azt a nagy üvegterráriumot nem tudom egyedül az előtérig kivinni, hogy kitakarítsam..(ezért is állandóan a leszólást kapom, h már megint takarítani kell:S Én meg imádom ezt az állatkát! Ketrec azért jobb lenne sokkal)

szóval tapasztalatokat várnék ezzel kapcsolatban! Köszi:)


2010. máj. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A ketrec sokkal jobb mert az akvárium ha túl magas oldala miatt nem szellőzik és meg fulladhat a malac a saját pisi szagában....:S:S KETREC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó ezt én is tudom, de a kérdésemre válaszolj lécci ha van erről tapasztalatod!
2010. máj. 29. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan ketrecet vegyél, aminek az alján van egy műanyag tálca, aminek magasított a széle. Abból nem szórja ki. :)
2010. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és kb. mennyire legyen magas? (cm)
2010. máj. 29. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok...

kb. 10-20 cm között legyen...

2010. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ketrec, és szalma. Az én malacom nagyon szereti :) Ráadásul nem olyan büdös, mint a forgács. Nemigen szórja ki, inkább megeszi. :)
2010. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv!Az én malackém csak akkor rugja ki kicsit a forgácsot mikor ki van takarítva a helye(igaz minden nap) de nem vészes..fél óra múlva megjelensz feltakarítod és kész! Én napona kiveszem és foglalkozom vele több órát...mire visszateszem szinte csak alszik.Ne aggódj nem vészes,jobb mint az üveg terrárium! :)
2010. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!