Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagy baj ha a sünim nem eszik...

Nagy baj ha a sünim nem eszik kukacot?

Figyelt kérdés

A sünim nem eszi meg a kukacokat, mert fél tőlük.Szó szerint retteg toluk. A gyumolcsoket se eszi meg, mar mindent probaltam.

Fott csirkemellet, csirkemajat, es minosegi tapokat kap. Jo ez az etrend neki? Iszonyat valogatos. :(



2017. okt. 18. 11:20
 1/5 anonim válasza:
Próbáltad már nagyon apróra összetörni, netán pépesíteni, hátha nem tűnik fel neki, hogy mi az? Esetleg ezt belekeverni a táp köze, vagy hasonlók. Szerencsére nálunk a süni megette pl. a gyümölcsöket, így ilyen gondunk nem volt.
2017. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Turmixoltam neki répát és csirkehusit. Hát nem ette meg...

Annyi mindenhogy próbálkoztam. De a tápon meg színtiszta húson kívül semmit sem akar enni. Bízok benne hogy kinövi és megeszi majd..

2017. okt. 23. 12:28
 3/5 anonim válasza:

1-es vagyok.

Lehetséges, hogy ott, ahonnan hoztátok, nagyon elkapatták mindenféle úri huncutsággal, mint amiket említettél. Ha ez a helyzet, sok mindent nem lehet csinálni.

Nálunk a tengerimalac csinálta ugyanezt. Inkább meghalt volna, de a kígyóuborkán kívül SEMMIT nem volt hajlandó megenni. Kicsiként megevett mindent, de családi okokból 1-2 hónapra egy ismerősünk vigyázott rá. Ő csak kígyóuborkát adott neki, miután pedig visszakerült hozzánk, már tápot és gyümölcsöt sem akart enni. Hát szomorú, de mást nem lehet tenni. A malackánk 7 évet élt ezzel a hihetetlenül változatos étrenddel. :)

2017. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohh! Na az szép!

Nekem igazából nincs bajom ha neki így jó, én csak az egészségéért aggódom. Vettem junior minőségi cicakonzervet is, ami tele van mindenféle vitaminnal meg minden jóval. Örültem is, hogy húhaaaaa hús és egészséges dejóóóó. Na mit gondolsz, megeszi? HÁT NEM

2017. okt. 23. 17:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Amire büszke vagyok, sikerült elérnem hogy belenyaljon az eperlekvárba(házi) és a mézbe. És mielőtt bárki leszólna érte, nincs előtte ilyen kaja, csupán keresem az ízlését. Jelenleg épp sült csirkemellett zabál.
2017. okt. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!