Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 37x21 cm alapterületű...

Egy 37x21 cm alapterületű ketrec milyen állat tartására alkalmas?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon kicsinek tűnik, talán fehéregér méretű állatnak jó lenne, de az meg pont a kis mérete miatt kiférne a rácson. De akkor meg milyen céllal gyártanak ilyen kis ketreceket?

2017. nov. 16. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 a legjobb hogy ugyanennyiért használtan simán hozzádvágnak egy jobb ketrecet, 10000Ft-ért vettem 75x80x90-es kecót a patkányaimnak de a sok hülye nem néz fel jófogásra henm megveszi a cuki csillivilli hörcsög..... dobozt... párezerért aztán jóóóóó az úgy, belefér.
2017. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nyugodj meg kérdező a legtöbb kisállatkereskedéses dolgozónak semmi köze a szakértelemhez, a különböző nemű állatokat együtt tartják az ivarérettség után is jóval, anno mikor vettem patkányt (kajának szánták de megsajnáltam szegényt) a farkuknál fogva (nem is a tövénél ahol még nem olyan veszélyes) emelgetik, mikor rendesen kézbe vettem szegény kis lüke azt se tudta mit csináljon, kb akkor fogthatták úgy először, arról nem is beszélve hogy egy kis műanyag 15x15-ös dobozkába tették egy papírzsepivel (2 hónapos volt szóval nem is pici, hoztam haza ismerőstől patkányt akkora dobozban amibe felnőttként épp hogy belefért volna de az volt vagy 4 hetes így még járkálni is tudott benne a picurka) és leszigszalagozták, legalább így elfért a táskámban és nem fagyott meg....
2017. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!