Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnél...

Dzsungáriai törpehörcsögnél van bármi esély a trükkök tanítására?

Figyelt kérdés

Az enyém fiú (ha ez számít) 1 éves lesz és egyáltalán nem érdekli a kaja szóval ezzel nem tudom őt... inkább a tárgyak érdeklik amíg meg nem szagolja őket, aztán már nem érdekesek.

Tudom, így eléggé esélytelen de ha mégis van valakinek bármilyen ötlete/tapasztalata azt kérem ossza meg velem.

Másik kérdés: rágcsálóknál melyikek a taníthatóak? Hallottam a patkányról, egérről még de más állatok is érdekelnének. Köszi



2017. nov. 16. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Nem kutyát vettél.


Patkányok egerek, nyulak taníthatóak max.

2017. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nasival lehet tanítani. Bár ha a tiédet az sem érdekli, nehéz dolgod lesz. :P Youtubeon hamster agality szavakkal tudsz keresni videókat. :)
2017. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden állat tanítható- amelyik szereti a hasát, vagyis érdekli a kaja.... úgy tűnik, a tieddel elég reménytelen a helyzet. 1 évesen már nem is túl fiatal.
2017. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg csökkentsd a napi kajaadagját, és próbálj kis minél többféle kaját, hátha van olyan, amit mégis szeret, Klikkeres képzést ajánlanék.
2017. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges csak nagyon sok idő kell hozzá meg nem tudnak mindent megtanulni. Az én hörim csak a behívást tanulta meg de ez nagyon jól ment neki
2020. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!