Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a (törpe)...

Nicii :p kérdése:

Mi baja lehet a (törpe) hörcsögömnek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Keveset eszik-iszik, alig mozog csak alszik, púpos, görbe a háta. Kb. 1 és fél éves.

2017. nov. 25. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Vagy idős, vagy valami betegsége van. Én mindenképpen elvinném egzotikus állatokhoz értő dokihoz. Ne halogasd, ne szenvedjen. :(
2017. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyumék azt mondták nem, és hogyha meghal akkor vesznek újat és hogy ne hagyjam szenvedni. Másvalamit esetleg tudsz javasolni (pl.: vitamin)?
2017. nov. 25. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
egzos doki segít. Mi nem vagyunk állatorvosok. Viszont anyukádat jó lenne felvilágosítani, hogy egy hörcsög élőlény. állat, de attól még érez. Érez fájdalmat, szenvedést, fáradtságot, boldogságot, szeretetet. És ne kezelje úgy, mint egy egyszerű ruhát.
2017. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, rossz lehet látni, hogy ilyen állapotban van. :( Nincs esetleg egy kisállatokkal foglalkozó állatorvos a közeletekben, ahová a saját zsebpénzedből (már ha van) elvihetnéd?


Nekünk is van törpink (én vagyok az egyik felnőtt a családban), ha bármi lenne vele, gondolkodás nélkül vinném dokihoz. :/

2017. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvittük dokihoz, azt mondták, hogy csak öregszik és, hogy kicsit megüthette a hátát. Leírták, hogyan kell gondozni őt. Megnyugodtam.:)
2017. nov. 26. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy elvittétek dokihoz, és köszi, hogy megírtad!
2017. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!