Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a törpe hörcsögö...

Mi baja lehet a törpe hörcsögömnek? Ma reggel vettem észre, hogy féloldalasan megy. A fejét jobb oldalra tartja és néha oldalra esik.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha több szintes ketrecben tarod, talán leeshetett fentről, és rosszl esett. De szerintem valószínűbb mondjuk agyvérzés, vagy valami hasonló idegrendszeri probléma.

Mindenképpen vidd orvoshoz, amint lehet!

2010. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vmi ilyesmi baja volt a aranyhörimnek is, teljesen meggyógyultak
2010. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 2 aranyhörimnek , csak elírtam
2010. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

a hörcsögöknél gyakori a bénulás.

mindenképpen vidd el állatorvoshoz, mert most szenved!


ha csodaorvosod van, akkor csak kitalál valamit, az enyém sajnos egy tök átlagos orvos, így elaltatta a hörcsögömet, mikor lebénult a fél oldala, de legalább nem szenved, mást nem lehetett vele csinálni.

2010. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom nekem a csincsillám csinált ilyet, de meghalt pedig el vittem orvoshoz, neki is valószínűleg eséstől volt.:(
2010. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha szegedi vagy, tudok egy "csodadokit"! Nekem legalábbis megröntgenezte kérésre az egeremet daganat gyanúra... Máskor meg antibiotikum kúrát is kérhettem tőle, beoltotta a táncolóimat, és még elvitelre is adott orális adagolású antibiotikumot nekik, hogy hétvégén is folytathassam a kezelést!
2010. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos nem Szegedi vagyok. Nem esett le sehonnan akváriumban van. Max a házáról de az pár centis csak. Mennyiért altatják el?
2010. szept. 13. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
gondolom az rendelőnként változó, hogy mennyiért altatnak. az én hörcsögömet 400 ft-ért altatták el kb 3-4 éve
2010. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

sztem semmiképp ne altasd el!!

az én hörijeim maguktól meggyógyultak (talán egy hét alatt).

2010. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

22:50

én se kifejezetten azt mondtam neki hogy altattassa el, csak hogy szerintem ezt fogja tenni az orvos. valószínűleg.

de mindenképpen látnia kell orvosnak, és majd ő eldönti hogy mi legyen, az a legrosszabb ha nem viszi orvoshoz, hanem otthon reménykedik hogy felgyógyul, közben végignézi a napokig tartó haláltusáját.

2010. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!