Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a hím aranyhörcsögöm mellé...

Ha a hím aranyhörcsögöm mellé veszek még egy hímet másik alomból, akkor bántják egymást?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!!!
2010. jún. 1. 17:39
 1/8 anonim válasza:

Nekem egy alomból, volt a 2 hím hörcsögöm.

És sajnos addig nem nyugodtak amíg az egyikük nem távozott el.=/Persze ez csak az én esetem.De nem nagyon ajánlom.

2 nőstény nyugiban van :]

2010. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igen bántják egymás nekem volt két hímem úgy szétharapta az egyik a másikat hogy majdnem elvérzett de sikerült megmentenünk szegénykét azóta külön tertom őket! :(
2010. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,szét nekem is volt egy pasim,hoztam mégegyet és ennyi.baj volt belőle.

Bodrikutya.


nem kisérleteznék inkább:)

2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek akkor inkább én sem veszek mellé,de ha egy alomból valóak akkor is ezt teszik egymással?

Előre is köszi!

2010. jún. 1. 18:24
 5/8 anonim válasza:

Egymáson aludtak édesen, amikor kiválasztottam őket.

És ez lett =/

2010. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Uhhh,én a minap vettem egy aranyhörit és a kereskedésbe ő és még egy hím és egy nőstény feküdtek egymáshoz bújva.

Nagyon megsajnáltam az enyémet,hogy magányos és egész este csak kerekezik ezért gondoltam,hogy ha még megvan a fiú társa megveszem mellé,de ezek után.............nem hiszem!

2010. jún. 1. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Az aranhörcsög védi a területét ezért nem ajánlott!

Hidd el nem magányos a szabadban is így él,és mint már mondtam védené a területét.

Ha minden képpen szeretnél akkor hím-nőstény párosítás csak az szaporodni fog és hát ők se biztos,hogy sokáig bírnák egymás mellet és elég macerás,persze lehet hogy jólesz,de ez 40-60%..

Tényleg nem magányos elvan ő egyedül is.

Szerintem NE kockáztass.:)

2010. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én azt olvastam hogy az aranyhörcsögök a természetben telepekben élnek de külön-külön lyukban és hogy nem érdemes együtt tartani sem két hímet mert verekedések lesznek (melyek néha olyannyira elfajulnak hogy csak egyikük éli túl) sem hím-nőstényt mert a hímeken ha rajtuk van a párzás a túlságosan molesztálhatják a nőstényt (ez is brutálissá fajulhat). Én két nőstényt tartok együtt egy alomból származnak és még soha nem voltak szétválasztva mondjuk még fél évesek sincsenek, de így is gyakran van vita mondjuk még súlyos sérülés nem történt, de félek is tőle... ha fajulni kezd muszáj leszek szétválasztani őket.
2010. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!