Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a fehér egeremmel?

Mit csináljak a fehér egeremmel?

Figyelt kérdés

Vettem egy fiú fehér egeret és apám állandóan cseszeget hogy büdös,ő érzi a folyosóról...Pedig öcsém és anyám szerint nem olyan rossz mint ahogy ő előadja.

Röviden:Nem maradhat ha apa azt nem mondja.

Már hirdetem hogy vihetik ajándékba...

Állatboltba nem vihetem vissza mert kígyókaja lenne és azt nem akarom.

Mennyi esély van rá hogy kis kedvencnek viszik el?


2017. dec. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok... De ezért túl adni egy állaton... Többet ne legyen állatotok, ha nem tudjátok vállalni érte a felelősséget
2017. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

#1 ez most eléggé az apa hibája hogy finnyáskodik a kérdező meg úgy senki nem tudja belekalkulálni hogy az egyik családtag kényeskedik.


Facebookon az Együtt a Kisállatokért Alapítvány-t próbáld meg, ők mindenféle kisemlőst mentenek.

2017. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Tudom vállalni a felelősséget csak apa kényeskedik.

1 hétig még próbálom győzködni hogy most már van légfrissítő ami fél óránként magától fúj a levegőbe hogy ne legyen "büdös" és csak ő érzi és szerintem nem a szaggal van a baja hanem így akar büntetni valamiért de legalább a többi állatommal nincs baja(sőt szeretné ha én még tartanék hullámosokat mert megszerette őket).

Van még az egeren kívül 2 hullámos papagájom,2 zebrapintyem,1 arany hörim.

2.Köszönöm a facebook csoportot.1 hét múlva ha még mindig kényeskedik és cseszeget hogy nem maradhat... akkor írok hogy hátha tudnak segíteni.

2017. dec. 4. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A felelősség nem ott ér véget, hogy szülők
2017. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.Tudom.

Anya se szeretné ha elkerülne és segít hogy minél kisebb szaga legyen és apát velem győzködi.

Lehet hogy ha ő is erőteljesen győzködj akkor marad.:)

2017. dec. 5. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre takarítsd gyakran.
2017. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!