Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinálnának? (törpenyulak)

Mit csinálnának? (törpenyulak)

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves nőstény és egy szintén nőstény fél éves nyuszim ivartalanok jövő héten hozunk 1 ivaros 9-11 hetes oroszlán fejű bakot őt csak tavasz végén tudnánk ivartalanítani addig semmi képen nem lehet össze engedni a két nőstényel? A nőstények együtt vannak. Ha össze raknám őket mit csinálnának? Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 9. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a nőstények ivartalanok, nem fognak ovulálni. De attól a hím még bepróbálkozhat náluk, hiszen mégiscsak lányok.
2017. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem rakhatom össze nem egy ketrecbe vannak hanem egy kis épületben ami be van szalmával van egy kis lépcső is ami egy kis ablak ba vezet onnan szoktak leskelődni egy ketrec is be van rakva hogy abba pisil jelnek kaki jónak meg ott esznek ha nagyon nem lehet van még egy ketrec csak jobb lenne ha lehetne. Akkor most lehet vagy nem
2017. dec. 9. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel a nőstény a domináns a nyulaknál, ezért először eldöntenék a rangsort. Bunyó lenne
2017. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2 nőstény már össze van szoktatva
2017. dec. 9. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
de hím újonc... erre céloztam ;)
2017. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem de a rangor után a hím probálkozna?
2017. dec. 10. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
A bak mindenképpen zaklatná a lányokat, amikor ivaréretté válik. Ez csak felesleges stressz mindenkinek. Ne rakd össze őket, csak ha ő is műtve lesz.
2017. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előttem azt írták nem biztos hogy, bántaná vagyis zaklatás szóval amúgy csak tavasz végén kész ivartalanitva
2017. dec. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!