Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudni egy hörcsögről?

Mit kell tudni egy hörcsögről?

Figyelt kérdés
Karácsonyra hörcsögöt szeretnék, mert nagyon tetszenek, de túl sokat nem tudok róluk. Tudom, hogy hol, hogyan kell tartani, mivel kell etetni, de kb ennyit tudok róluk. Mire kell a legjobban odafigyelni a hörcsögtartással kapcsolatban?
2017. dec. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

NE vegyél hörcsögöt ajándékba és ne is kérj


[link]

2017. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Az első válaszoló által linkelt weboldalt olvasd át alaposan. NE tájékozódj kereskedésekben, ott nem értenek hozzájuk, rengeteg hülyeséget mondanak. Ott ketrecet se találsz normális méretűt. Lépi be Facebookon a Hörcsög imádók csoportba is. És inkább mindenről kérdezd ki a tagokat vásárlás előtt. Nagyon sok vacak dolgot árulnak hörcsögnek, ami nem jó neki.
2017. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
Szerintem aranyos állat a hörcsög,de egy idő után ha nem foglalkozol vele harapni fog.De vegyél attól nekem voltak hörcsögeim és nagy kis cukik.
2017. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Nem fugg össze a nem foglalkozás es a harapás. Ha egy hori egyszer szelíd lett, nem fog visszavadulni.

Magányos állat, tilos többet együtt tartani!

2017. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!