Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet kezdeni egy "szupere...

Mit lehet kezdeni egy "szuperegérrel"?

Figyelt kérdés
Minden csapdát kikerül, egyszerűen nem lehet elkapni. Méreggel nem próbàlkozhatunk háziállatunk miatt. Még a mogyorókrémet is kinyalta a körberagacsozott műanyagról. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. dec. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Flakonból van ėlve elfogó csapda. A youtuben nėzd meg.
2017. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Már ki van rakva 3!!! db élvefogó,abba is b*szik belemenni.
2017. dec. 22. 11:34
 3/7 A kérdező kommentje:
A flakonos megoldás akkor jobb, mint a bolti?
2017. dec. 22. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a régi klasszikus egérfogó vált be. Tudom, hogy nem humánus, meg szegény egér (de tényleg, én is ilyen vagyok, nem irónia :D), de nálunk egyszerűen minden humánus csapdát túlélt.

Mondjuk a csapda még jobb, mint a ragasztó, mert ha abba beleragad, nagyon hosszú szenvedés, mire kimúlik...

Szóval a klasszikus csiptetős egérfogó vált be, de az se elsőre, kellett pár alkalom, míg kilopta a kaját, mire rájöttünk, hogy mennyire könnyen csapódósra állítsuk, hogy megérezze a pillesúlyt. :)

2017. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről az Egértanya c. film jutott eszembe. :D

[link]

2017. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kikerüli az egérmérget a kis bestia! :(
2017. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hehehe, üdv a klubban, 3 élvefogó van kint de valami kizabálja belőlük a csalit :D
2017. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!