Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az összes degú-nak ekkora a...

Az összes degú-nak ekkora a rágás mániája? mert egész nap csak rág tudom hogy (rágcsáló és azért) de volt hörcsögöm és pl az talaán naponta 2 percet rágott a degúm meg egész nap, valamit lehet vele kezdeni? vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet kezdeni vele, hagyni kell.
2013. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen, egész nap rágnak és tekernek! nálunk, ahol dolgozom terráriumok vannak kiépítve az állatoknak, a gipszkartont nem tudom hányadjára rágták át, valamint az összes fa alapanyagot, amiből épült a helyük....szóval rájuk kell hagyni, de én nagyobb köveket tettem a sarkokba, hogy ne tudják kirágni magukat, és így viszonylag nyugi van. Miben tartod őket? Esetleg tegyél be nekik vastag fa darabokat, de nézzél utána, hogy nehogy mérgező legyen.
2013. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akvárium van neki , mert volt neki előzőleg egy nagy ketrece aminek az alja műanyag volt és azt szét rákta , ha rongyot teszek be neki amit imád este , csak kár hogy pár nap alatt szét van rágva az egész
2013. máj. 8. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig van előtte friss széna? Van a ketrecében mindig valami fadarab (nem festett) vagy faág amin koptathatja a fogait? Nagyon fontos nekik a rágcsálás közbeni fogkoptatás, mert folyamatosan nőnek a fogaik. A tölgyfát és az akácot általában szeretik, de állatkereskedésben is biztos kapható.
2013. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normál esetben szénáznak egésznap, puszilgatják egymást, és rohangásznak. Főleg a mókuskerekükben.

A ketrecrágás annak a jele, hogy ki akar jönni, valami baja van.

80*80*50 centis ketrec kell, legalább 2 degu, 32 centis mókuskerék, széna, mászóágak, alvóoduk, függőágy.

2013. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello nekem is voltak deguim 1 nagy ketrecben nagyob mint 1 méter magas és arányosan széles csibedrotal körbekeritve sok fa bent meg mászoka és a récsot le rákták és egy nap ki is rákták és eltüntek
2013. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!