Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? A nyuszim megőrült

Mit tegyek? A nyuszim megőrült

Figyelt kérdés
Azt hittem a lábamon fel akar mászni az ágyra, de kiderült hogy nem azt akarja..18+ozott volna ha sikerül neki, a kezemre és a lábamra is ugrik fel és csinálja. Most kínomban odalöktem neki egy plüsst és most vele próbál szexelni
2018. jan. 21. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez normális. Ha zavar ivartalanítsd.
2018. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás megoldja. Ez ilyen, ha egyszer elkezdi, folytatni fogja, amíg a hormonok irányítják.
2018. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
22%
Az enyém is ilyen. Azóta van külön plüsse, teljesen jól megvan vele.:)
2018. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo! Ne haragudj veletlen felrenyomtam, a valasz 100%ban hasznos:)

Koszonom a valaszokat! Kb mennyibe kerul egy ivartalanitas? Es van valahol Siofokon nyuszis doki?

2018. jan. 21. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítás ára változó, attól függ, melyik dokinál vagy, de olyan 10 ezer körül.

Ha még nem vagy tag, javaslom, hogy lépj meg Facebook-on a Törpenyuszisok csoportba, nagyon sok hasznos dolgot találsz, az adminok segítőkészek, és rögzített bejegyzésben hozzászólásban vannak városokhoz felsorolva jó nyuszis dokik. Szerintem lépj be, és nézd meg ott, kihez tudnád vinni, neked hogy a jó, konkrétan Siófokon nem láttam, de pl. Balatonfüreden van. De akár meg is kérdezheted, biztosan segítenek találni jó dokit. :)

2018. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nyugi ez szerintem mindenkinél előfordul. Csak azt nem tudom, hogy hogyha egyedül van mint állat kitől tanulta? Ez így most lehet ösztön neki
2018. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. Koszi! Belepek! :)

6. Hat biztos oszton mert tolem biztos nem lat ilyeneket :DD

Nagyon durva amugy mert mar nem.tudok mit kezdeni... ha kiengedem rammaszik folyamatosan, zummog, harap ha nem engedem a dolgot. Be kell zarni mindig..

2018. jan. 25. 08:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen ösztönösen jön neki, az ivarérés során bizony szexuálisan aktívvá válnak, még a gazdi kezével is képesek azt csinálni. A plüsst nem ajánlom, mert ha nőstény, akkor álterhes is lehet, amibe belehalhat! Az előző nyuszim is így járt. Az ivartalanítás is veszélyes, viszont jobb megoldás a plüssnél. Ha bak, akkor mehet neki a plüss :)
2018. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bak :)
2018. jan. 27. 13:26
 10/10 anonim válasza:
A kedvenc kérdésem az egész gyakorin :D
2019. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!