Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek az egérragas...

Mi a véleményetek az egérragasztóról?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy, hogy borzasztó módszer az egérfogásra? Szenved, kínlódik az állat benne, akár napokig is.

Nyilván értem én, hogy ki kell őket irtani, de hagyni szenvedni szerencsétlent számomra nagyon kegyetlennek tűnik.


2018. jan. 23. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ellenzem. Ráadásul nem csak az egér ragad bele. Láttam már cinegéket egérragasztóban vergődni, mikor pedig az utcáról befogadtam a cicámat, ő is beleragadt, csak ollóval tudtam róla leszedni...
2018. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nee nagyon nem szimpatikus. Azért is amit leírtál és mert bármi beleragadhat.

Én konektorba dugós egérriasztót használok. Aki mégis bemerészkedik a házba, azt a macska megfogja.

2018. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: Nekem nagyon nem szimpatikus.
2018. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor nálam voltak egerek albérlők, akkor én élvefogó csapdát használtam. Mindenfajta mást, ami az állat szenvedését, pusztulását okozza, netán más állatokra is veszélyes, nem használnék.
2018. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még az is humánusabb, ha egy pillanat alatt kitöri a nyakát a csapda. Én egyszer használtam ragasztós légyfogó papírt, egy napnál tovább azt se bírtam. Volt olyan légy, aki 24 óra múlva is szeretett volna szabadulni. Megpróbáltam szegény túlélőket lemosni, de nem lehetett. Soha többé az életben nem használok ilyet!!!


A humánus egérfogó is borzalmas kínzóeszközzé válhat! Úgy működik, hogy befelé szűkül a szája, tehát bemenni még könnyű, kifelé többek közt azért nem tud kimenni, mert felülről lefelé van a nyílás. Az első egerünket ünnepélyes keretek közt kiengedtük a réten. Aztán elfelejtettük ellenőrizni az egérfogót. Amikor megtaláltam, 3 mumifikált egér volt benne. Nem akarom elképzelni sem, mennyi ideig tartott az éhhaláluk és rémületük halott társaik mellett!

Törvényszerűen elfelejtkezik róla az ember. Nem fogod az életed minden napjában ellenőrizgetni.

2018. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 iiigen ismerős.... szerencsére nálunk nem lett belőle múmia mert az első egér után a maradék ott maradt állat (szerintem patkány) rutinosan kizabálja a csalit a lecsapódó és az általad leírt csapdákból is de sosem kapunk el egyet se.
2018. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!