Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsáló ez (kép)?

Milyen rágcsáló ez (kép)?

Figyelt kérdés

3 napja úgy vettük észre, mintha egér lenne a lakásban ezért raktunk le egércsapdákat. Két nap után meg is lett, viszont nem néz ki se egérnek se patkánynak.

Gondoltam itt valaki csak felismeri:

[link]



2018. febr. 3. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
24%
mi a rosseb
2018. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Erdei cickány.
2018. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
30%
helyedbe elköltöznék
2018. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Cickány. Szerencsétlen jószág, na ezért állatkínzás az egérragasztó...
2018. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsétlent ha már elkaptátok, ne kínozzátok tovább... Hogy szenved, te jó ég. :(


Egyébként cickány. Magyarországon védett, eszmei értéke 25000 Ft. Miért nem lehet használni élvefogó csapdát???

2018. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
sebbenzinnel lejön a ragacs.:(( na ezért tiltották be az eu-ban..nekem egereim vannak élvefogót ajánlok mellesleg olcsóbb is mint ezek a szadista eszközök. Sírnak benne az egerek. egyszer raktuk ki soha többé.
2018. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Szedjétek le légyszi róla a ragacsot állatorvos is megcsinálja két perc alatt védett állat ne legyetek gyilkosok:(((
2018. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
A mi macskánk is fogott ilyet régebben.Vagy erdei, vagy mezei cickány volt. Kisebb volt mint egy átlagos háziegér, és fura hangokat adott ki. Innen gondoltuk, hogy nem egér, meg a hegyes orráról. De a macska is elég furán viselkedett vele később, nem akarta bántani, sem megenni.A mozgása is egész más volt mint egy egérnek, összevissza szaladgált.
2018. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Volt élvefogó csapda is lehelyezve de abba sajnos nem ment bele.

Maximum 2-3 órát lehetett a ragasztón mivel pár órával azelött ellenöriztük és akkor még nem volt rajta.

Beraktam egy zacskóba ragasztóval együtt és kalapáccsal gyorsan véget vetettem a szenvedésének.

2018. febr. 3. 15:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Szlovákibán történt az eset. Itt tudtommal nem védett
2018. febr. 3. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!