Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyíregyházán hol tudnék venni...

Nyíregyházán hol tudnék venni hörcsögöt, vagy tengerimalacot? Olyan kisállat kereskedést keresek, ahol biztos tartanak, árulnak.

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Kereskedésben ne vegyél állatot. Ott betegek és beltenyésztettek. Vagy tenyésztőtől vegyél vagy egyesülettől fogadj örökbe.
2018. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hörit a hörcsögmentés-től tudsz örökbe fogadni, telekocsival szinte bárhová el tudják küldeni. Fb-on megtalálod őket ezen a néven.
2018. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,én is tartok,hogy betegek. Akkor ezt az örökbefogadást megérdeklődöm.Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 8. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha valaki olvassa.

Vettem még régebben egy hörcsögöt egy jobb nevű nyiregyi kisállat kereskedésben. Az a hörcsög egy idegroncs volt. Volt hogy véresre harapta a kezem, nem lehetett benyúlni a ketrecébe, egyből ugrott neki a kezemnek. 3 hónap után meg valahogy kiszökött a ketrecből, valószínűleg valahogy átpréselte magát a rácsok között. Azóta se találtuk meg.

Egy év elteltével tenyésztőtől vettünk hörcsögöt. Pont az ellentéte volt a másiknak. Álmából felkeltve is mászott bele a kezembe, imádta a gondoskodást. Sosem harapott volna meg, bármit lehetett vele csinálni. Volt, hogy nyitva hagytam a ketrecét, de sosem mászott ki. 3 évesen halt meg, ami hörcsögöknél mondhatjuk, hogy szép kor (dzsungáriai törpehörcsög).

Na ez a különbség az kereskedéses és a tenyésztős hörcsög között. Persze mindkettőnél kifoghatunk jót és rosszat is, de én azt ajánlom mindenkinek, hogy jó helyről vegyen csak.

2019. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!