Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2hete hazahoztam 2 lány...

2hete hazahoztam 2 lány tengerimalacot. Benn vannak a ketrecbe és csak akkor jönnek ki ha nem mozdulok ha megmozdulok berohannak a házba. Szerintetek?

Figyelt kérdés
minnél hamarabb szeretném őket kézhez szoktatni de nem tudom hogy kéne :c

2015. nov. 24. 11:00
 1/6 anonim válasza:
100%
A tengerimalacok zsákmányállatok, ösztönesen menekülnek. Főleg, ha elötte nem is foglalkoztak vele (pl.: állazkereskedésben). A magántenyésztőnél, ahol kedvencként tartják és foglalkoznak velük, szelídebbek. Talán azzal lehetne lekenyerezni, ha finomságokat kézből adod neki.Az jobb,ha ők mennek a kezedhez és a finomsághoz ( saláta, alma) és nem te kezdeményezed a közeledést.
2015. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem kell egy kis idő mire összebarátkozok.
2015. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok időbe telik ez sajnos. Türelem kell hozzá. De megéri, én is a finom falatokat ajánlom. Majd ha rá jössz mi a kedvencük az csak a kezedből egyék meg ne tedd be nekik.
2015. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2015. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rakd bele akváriumba. xDDD
2017. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mindig beszaladnak, akkor nappalra vedd ki nekik a házat,így a te bioritmusodat is megszokják. Ez azt jelenti, hogy egy idő után már együtt fog(nak) veled kelni és feküdni hiába van bent a ház. Mi még Puszedlivel ebben a fázisban vagyunk.

Sok szerencsét kívánok a malachoz

Vovok8

2017. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!