Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg lehet kesztyűben fogni az...

Meg lehet kesztyűben fogni az 5 napos aranyhörcsögöt?

Figyelt kérdés
Nekem rengetegszer születtek már hörcsögeim még régen, akkor dzsungáriai törpehörcsögök voltak. Mivel azok nem voltak ilyen kannibálok, ezért őket már meg mertem fogni pár naposan. A szemem láttára ette meg a gyerekeit a mostani hörcsögöm, és félek hogy a maradék 6-ot is megeszi. Nem bolygatom őket meg semmi ilyesmi, csak amikor már kezdenek szőrösödni, jó lenne megfogni őket, mert már nem bírom megállni. Persze ha ez miatt megenné, akkor inkább várok még egy hetet.
2018. febr. 11. 03:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magadat minek látod? Veszélybe sodorsz egy kis életet mert "nem bírod megállni" Gratulálok. Hány éves vagy? Négy? Mert akkor még elmegy az agyatlan türelmetlenség...
2018. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem fogtam meg őket, majd akkor ha majd tudnak járni is...Ennyire hülyének nézel? Jesszus. :D
2018. febr. 13. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!