Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac kicsik? Tudtok...

Tengerimalac kicsik? Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Tegnap tesóm barátnőjénél volt, mikor mentünk érte, akkor tudtam meg, hogy vannak tengerimalac bébik. 4 vagy 7 naposak voltak, nem értettem pontosan, de nyitva volt a szemük. Az anya belehalt a szülésbe, ők nevelik a piciket. Mivel zsúr volt, többen is voltak, vagy 10 lány ott fogdosták többen is őket. Tudom, hogy ez szaporítás, de tudtok valami tanácsot adni, amit én át tudok nekik adni? Nekem nincsenek cocáim, nem is szeretnék, 2 nyuszim van csak(ivartalanított fiú, ivaros lány, de hamarosan ő is ivartalan lesz)
2018. febr. 16. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyre tök fölösleges tanácsot adni. Azok a kicsik halálra vannak ítélve.
2018. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várhatóan sajnos egy-két nap alatt elpusztul az összes. Ilyen pici tengerimalacok felneveléséhez, ami garantáltan nincs meg ott, különben nem engedte volna kézbevenni őket.
2018. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még lehet van esélyük.

Én 12 kisnyulat neveltem fel akik 2 és fél hetesek voltak amikor elpusztult az anyjuk.Mind egészséges lett

2018. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És nálad is idegeneknek lökték oda játékszernek őket? Hisz"tök jó móka" ha tízen taperolják őket összevissza.. Nem a kicsik kora miatt nincs esély, hanem a totálisan felelőtlen, ostoba hozzáállás miatt, ahogy veszélybe sodorják őket.
2018. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy sz..nak rájuk hogyha ők a zsúr fő látványosságai, nem azt mondom hogy egy értintéstől meghalnak, mikor a tengerimalac-védőknél voltunk egy malacért, megengedték hogy egy 2 napos bébimalackát megfogjak de 1. tudták hogy tudom hogy kell fogni és 2. 3 profi malactartó volt mellettem ha bármi baj lenne így természetesen semmi gond nem volt de 10 gyerekkel már nem kéne végignyalatni szegény csórit, az a baj az ilyen állatartó hiszi hogy mindent sokkal jobban tud és tesz magasról a tanácsra mert "az én malacom, tudom mit kell csinálni vele váááááááááááágod?"
2018. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!