Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cickányok költöztek a házunkba...

Cickányok költöztek a házunkba. Hogyan szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja észre vettem észre a kis jószágokat, de ki tudja hogy mióta élünk egyutt velük!? Tudom hogy cickányok mert találtam egyet ami megdöglött. Hosszú elefánt orra van és kicsi szemei.

Nos nem tudom hogy takarítsam ki őket mert ugye ezek nem egerek, nem eszik a mérget, a ragasztót kikerülik, gyorsak mint a szél, és csipgnak mint a madarak reggeltől estig. Állítólag ezek mezei állatok és csak rovarokat esznek akkor mit keresnek idebent a házban?



2018. febr. 19. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Fogalmam sincs kedves kérdező, először cigányokat olvastam és csak azért jöttem, arra lett volna alternatívám.

Amúgy gondolom a melegre jönnek a lakásba, tegyél ki befogó csapdát, abba valamilyen rovart,gilisztát amit szeretnek, utána engedd el a szabadban.

Ha nem hívj ki rágcsáló irtókat,azok megfogják neked jó pénzért.

2018. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Macska?
2018. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Szelidítsétek meg őket és foglaljátok el velük a világegyetemet.
2020. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cickány védett állat, egy db eszmei értéke 25 ezer Ft.
2020. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki itt cigányokkal viccelődőtt, ez nem szép!
2022. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!