Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kutyáról, nyúlra terjedő...

Kutyáról, nyúlra terjedő betegségek?

Figyelt kérdés
A kutyámnak hasmenéses betegsége van, pontosan nem tudni mi. Talán belgyulladas egy gyógyszer miatt, amit szedett (ez a legvaloszinubb). Kezelés alatt van, ha nem javul tovább vizsgálat kell majd. Az előbb megrazta magát es a nyúl ketrecebe repült egy darab kaki. Kell aggódnom? Nem akartam a nyúl közelébe engedni, de egy hirtelen pillanat volt. Azóta elgondolkodtak azon, hogy mi van ha volt már ilyen csak észre se vettem? Buntudatom is van, hogy az a nyúl nem tehet semmiről és mi van ha az én figyelmetlensegem miatt lesz beteg.
2018. márc. 2. 10:41
 1/2 A kérdező kommentje:
A kutyusnak Nincs más baja "csak" a hasmenés. Tehát nem valószínű, hogy valami komoly virus van vagy ilyesmi
2018. márc. 2. 10:42
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a nyusziknak inkább a baromfikkal vannak közös betegsegeik. Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baja
2018. márc. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!