Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit rakjak a szállítóboxba?

Mit rakjak a szállítóboxba?

Figyelt kérdés
Nyulat fogok hozni. Mit rakjak a szállítóbox aljába? Pisi felszívása miatt is kéne valami.

2018. márc. 6. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én faforgácsot szoktam mint a ketrecbe. De mondjuk mikor hosszabb útra mentem akkor kartont raktam a legaljára és úgy rá a faforgácsot, esetleg szénát (ha nem volt faforgács)
2018. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia én lassan 5 éve nyulazok bármiben szívesen segítek írj rám priviben.
2018. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyit lesz a szállítóban?

2 nyuszim van, egyikkel egy időben sokat kellett menni dokihoz, kartont és rá egy régi törölközőt raktam. Soha nem pisilt be út közben. A másikat messziről hoztam, 3,5 órás autóúton végig a szállítóban volt, ő sem pisilt be.


De a forgács is jó ötlet, ahogy az első írta.

2018. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem olyan szállitóm van, aminek cask elől van ajtaja és eleinte én is forgácsot raktam bele. egy élmény volt a kárpitból és az ülésből szedegetni a darabkákat

mostmár polar takaró vagy párna van bennt.

ha cask felül nyitható a szállitóboxod, akkor viszont jó a forgács

2018. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy régi, szétkopott törölközőt, jól mondja az egyik!
2018. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!