Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 13 éves lánynak patkány?

13 éves lánynak patkány?

Figyelt kérdés

Tesómról lenne szó. Már régóta szeretne patikat, mivel én vagyok még ilyen "állatmániás" a családban, így a legtöbb dologban én fogok segíteni neki. Összeírom, hogy mink van, és hogy miket fogunk beszerezni, ha van valami, amit kihagytam, akkor légyszi írjátok le. Ketrec: furet xl. 3 vagy 4 patit szeretne, ezek közül 1 fiú, a többi lány. A fiúnak megvan az elkülönítő ketrece, ameddig nem lesz ivartalanítva. Pólókat, rongyokat gyűjtjük egy ideje, szóval polárból lesz bőven. A ketrechez járnak az alapfelszerelések, azokhoz még szputnikot mindenféleképpen szeretnénk, illetve

[link]

Erről az oldalról szeretnénk még pár cuccot rendelni. A patik ősszel érkeznek, én addigra már Pesten fogok lakni, így az én volt szobámban lennének a patkányok. Alomnak csutkaalomra gondoltunk, tápnak a Versala Laga Rat completet választottuk. Ez így rendben van?


2018. márc. 7. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen rendben van. Sok sikert! :)
2018. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól fel vagytok készülve patekból, délután keresek pár linket hol lehet még berendezést venni a ketrecbe, nekem is XL van, nagyon sok cucc belefér.
2018. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tőlük szoktam venni cuccokat, 3-4 patkány mellé már kell a csincsilla méret, az emeletes függőágyat nálam imádják

[link]


[link]


Itt le van írva ha saját magatok szeretnétek csinálni

[link]


Ez szinte kötelező darab, több is, kb nincs olyan patkány aki ne imádná, lehet a lábaira állítani vagy fordítva a ketrec plafonjára csatolni

[link]


Ami van emelet az XL-hez nagyon szuper, lehet külön is kapni, érdemes pár darabot beszerezni még

[link]


Esetleg ilyen futógömb is jó de NEM szabad futtatni benne őket, a gerincüknek árt, levettem az ajtaját és felakasztottam úgy hogy bele tudjanak mászni, szeretnek aludni benne

[link]

2018. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 9. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!