Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbízható patkány tenyésztő...

Megbízható patkány tenyésztő Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudna valaki mondani Budapesten (vagy környékén) olyan megbízható patkány tenyésztőt akitől egészséges, kézhezszokott patikat lehet venni ? A Demetrius kennelt találtam de a honlapon az van írva hogy nincsenek elvihető kicsik.

2018. márc. 14. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ricanta?
2018. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a honlapját, de ott csak arról ír hogy kisállatok panzioztatásával foglalkozik, szó sincs arról hogy eladna állatokat :/ és valahol itt gyakorikérdéseken írta valaki (2013ban) hogy már nem tenyészt. Azért is írtam ki a kérdést mert a régebbieknél ricantát ajánlgatja mindenki, de most nem tudom hogy ő működik e.
2018. márc. 15. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ohh, bocsi. En is meg a mulbol emlekeztem.
2018. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan patkánytenyésztő sajnos nincs az országban, aki nem eleségállatnak szaporít. Esetleg a Patkányvarázs csoportban érdeklődhetsz, ott szoktak lenni mentett gazdira váró kicsik :)
2018. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó értem, köszi :( sajnos sejtettem hogy ez a helyzet, mert én sem találtam tenyésztőt. De akkor megnézem amit írtál hátha vár rám valahol egy pici :)
2018. márc. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!