Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapott meg a tengerima...

Miért harapott meg a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
4 éve van velem, 5 éves. Egy éves volt mikor elhoztam egy hölgytől, mert neki nem jött jól ki a másik malackájával. Szóval 4 éve van nálam. Eddig tünemény volt, nehezen, de kézhez szoktattam. Pár napja épp adom be neki az almát mikor odajön az ajtóhoz és olyat beleharap az ujjamba, hogy rendesen megijedtem. Majd 2 nap múlva rá megint. Semmi nem változott. Ugyanannyit van vele foglalkozva, ugyanazt a tápot eszi. Mitől lehet ez?
2018. márc. 27. 14:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Lehet azt hitte ennivaló. :D nekem régen volt már tengerimalacom, de az előző olyan durván megharapott, hogy teljesen feldagadt az ujjam és sokáig bevolt kötve. Pedig azelőtt nem volt ilyesmire példa.
2018. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordul, az enyém is szelíd volt, de 2szer megkapott az 5 év alatt amég meg volt. Egyszer azért mert rosszul fogtam meg és nem tetszett neki, egyszer meg úgy mint ahogy téged azt hitte hogy az ujjam is kaja.
2018. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!