Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? Mi lehet a...

Secret people kérdése:

Mit csináljak? Mi lehet a baja a törpenyuszimnak?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen! 1 hete kaptam egy törpenyuszit és észrevettem hogy néha ilyen prüszkölő hangot ad ki és amikor levegőt vesz annak is olyan kicsit morgós hangja van. Pár helyen azt olvastam lehet hogy megfázott de nem folyik az orra és sebes sem.
2018. márc. 27. 16:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Nállunk is prüszköl néha de nincs megfázva biztonság kedvéért elviheted dokihoz. Amikor levegőt vesz morgó hangot ad ki... nem tudom elképzelni... nállunk röfögni szokott de csak azért mert ivaréret. Nőstény vagy bak? Kora?
2018. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia lassan 5 éve nyuszizok szivesen segitek bármiben
2018. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem folyik az orra? Ha biztosan nem, akkor lehet az alom, vagy a széna miatt. Milyen almot használsz? Az egész ketrecében van belőle, vagy van wc-je és csak abban? Illetve milyen szénád van? Nézd meg, mennyire porzik.
2018. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nőstény és kort nem igazán tudok mondani mert kereskedésben vettük és ott nem tudták megmondani de nagyon kicsi még így szerintem csak pár hónapos lehet. alom mindenhol van neki. A széna kicsit poros szerintem. Az orra biztosan nem folyik és nem is sebes. Chipsi almom van mert azt ajánlották és gondoltam kipróbálom. A széna vitapol.
2018. márc. 27. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A por irritálhatja az orrát. Ha nagyon porzik a széna, majd próbálj ki másmilyent, a mostanit vedd ki a zacsiból és ha van rá lehetőséged (udvar), minél kevesebbet elhullajtva próbáld meg óvatosan kirázogatni, ki fog belőle szállni a por nagy része.


A későbbiekben pedig jobb, ha nyuszi WC-re szoktatod, ami nagyon egyszerű. WC-be legjobb alom a pellet, az nem porzik, bár nálunk nem szeretik, így forgács van a WC-ben. Ki kell tapasztalni. :)

2018. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!