Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valahol olyan egyesület...

Van valahol olyan egyesület vagy szervezet, aki átveszi a húsvét után talált, megunt ajándékban kapott nyuszikat, tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

MÁR nincs

legfeljebb a menhelyek

2018. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Állatkert: megetetik a ragadozókkal.

Egyébként meg gusztustalan dolog egy napra állatot venni és eldobni. De ezt mindenhol el is mondják húsvét előtt.

2018. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Már az Állatkert sem veszi át. Tiltakoztak az állatvédők, hogy nem humánus. Lassan ideje lesz vegetáriánus, sőt vegán oroszlánokat tartani
2018. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Menhely de miért fogadjátok el őket ajándékba ha utána kidobnátok mint egy szemetet én is kaptam törpenyuszit húsvétra (én 1 hónappal korábban kaptam mint húsvét de azt mondták húsvétra van) anyukám nem igen akarta de mégsem visszük menhelyre az meg gonoszság ha valaki az oroszlánoknak adja vagy kiteszi az utcára megfagyni! 😠😠
2018. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
A nyúlmentés foglalkozik ezzel, erőn felül próbálják menteni a szerencsétlen nyuszikat.
2018. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkertek nagyrésze ilyenkor nem fogad be pont mert kitudja milyen szaporítós beteg nyulakat vágna hozzájuk mindenki, a malacosok meg a nyúlmentés meg a falnak mennek mert a következő hónapban valszeg többször annyi út mellett kidobott (ami általában már nem él) és leadott állattal lesz dolguk miközben az előbbi így is a maximum kapacitáshoz közelít de gondolom az utóbbi sem állhat jobban.
2018. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van Nyuszi mentés de mindig teltház van náluk mert sok a felelőtlen gazdának nem nevezhető egyén

Tengerimalac Mentés is van ,de ők is erőn felül fogadják be a kirakott szerencsétlen állatokat

Ui.Remélem ti nem a felelőtlen emberek táborát gyarapítjátok akik egy életet 1 napra vesznek

2018. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves #2!


Az állatkertek kábé 20 éve NEM veszik át ezeket az állatokat.

2018. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!