Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ketrecet akarok gyártani...

Ketrecet akarok gyártani tengerimalacnak, megfelelő a rácsméret?

Figyelt kérdés
A magasságra gondolok, ami 25 cm. Ebből nem tudnak majd valahogy kijutni? Ez ilyen kisállatoknak gyártott kifutó rács vagy mi, amibe ki lehet őket engedni, színes elemekből áll, és ezt szeretném a ketrec oldalának használni. Tudom a malacok elég ügyetlenek mászást illetően, de azért megkérdezem a véleményeteket, hogy elég e a 25 cm-es magasság.
2010. jún. 11. 20:12
 1/4 tetro ***** válasza:
szerintem abból nem tudnak kijönni. ha csak nem állnak egymásra, és képeznek tornyot :D
2010. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kültéri legeltetőnek akarod használni? akkor tetejét is csinálni kell kutyák, macskák ellen. Amúgy a tengerimalac 25 cm-t átugrik, attól függ mi van bent és mi kint. Ahol kaja van ott marad amíg az kitart, de ha elfogy vagy kívül jobbat lát ugrik egyet. Meglepő tud lenni.
2010. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bentre szeretném a szobába.
2010. jún. 11. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem átugorja. A malacok elég nagyra megnőnek. Az én egyik malacom is felmászik olyan magasra. Szerintem legyen teteje, vagy kicsit lehetne magasabb.
2010. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!