Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elvan együtt egy fiú és lány...

Elvan együtt egy fiú és lány nyuszi? (A fiú 2evés, a lány pedig 4 hónapos) Apa-lanya

Figyelt kérdés

Elhoztuk valakitől , ahol kinn voltak tartva ( nem szaporító, vemhesen kapta)

Ha az apát ivartalanítsuk , ők jó páros?


2018. ápr. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ivartalanított hím+ivaros/ivartalanított nőstény a legjobb páros. Mi is így akarjuk majd :)
2018. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm😃😃😄

2018. ápr. 19. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobb, ha mindkettő ivartalanítva van.

Mikor a nőstényem mellé hoztam egy ivartalan bakot, pár napra rá álvemhes lett tőle, amitől méhgyulladása lett, azonnal műteni kellett. Jobb, ha ezt megelőzi az ember.

Az ivaros nőstények egyébként is nagyon agresszívak tudnak lenni, ha a területükről van szó, és tényleg nagyon könnyen álvemhesek lesznek, ami ha nem okoz azonnali bajt, nagyon leterheli a szervezetüket.

2018. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenkepp ivartalanitsd mindkettot.Plusz betegsegek is megelozhetok vele plane a nostenynel. Az ellentetes nemu nyuszik konnyebben osszeszoktathatok mint az azonosnemuek de csak ha mind2 ivartalanitva van. Ha az egyik ivaros akkor elobbutobb ramaszik a masikra nem csak dominancia celjabol ami allando stresszforras lehet.

Nekem is ket ellentetes nemu nyuszijaim vannak ivartalanitas utan konnyen osszeszoktak.

2018. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!