Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacunk egyedul maradt?

Tengerimalacunk egyedul maradt?

Figyelt kérdés
nemreg halt meg a ket tengerimalackank kozul az egyik, es nem tudom mi lesz a masikkal, tudom h tarsas lenyek es nemji ha egyedul vannak de nem szeretnenk ujat hiszen oket se akartuk ugymond hanem találtuk okez kidobva az uzcan es befigadtuk persze imadjuk oket es nem bantuk meg de ertitek h nem szeretnenk tobbet, felek h igy maganyos lesz a malac aki ittmaradt, mit tudunk tenni?

2018. ápr. 20. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Adjátok örökbe olyannak, aki vesz mellé egy megfelelő társat, nem pedig dilemmázik, hogy "igazából őt sem akartuk".
2018. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kéne neki társ valószínüleg. Nálunk mikor elment a társ a másik gyakorlatilag utána ment. depressziós lett neevett nem ivott és nem fogadott el új társat.
2018. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

* nem evett

azt akartam írni

2018. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor az egyik meghalt, akkor utána rá nem sokkal a másik is. Depressziós lett.
2018. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős. Ha még fiatal, érdemes örökbe adni. Ha nem annyira, fogadhattok örökbe mellé idősebb társat, így neki is jó lesz, és nektek sem tolódik ki jobban a malactartás, mert várhatóan nagyjából egyszerre pusztulnak el. Gondolom a szükséges holmik úgyis megvannak, és ha rövid időre is, de jobb két boldog malac, mint egy depressziós. Vagy lehetsz ideiglenes befogadó is, aki otthont ad egy malackának, amíg az nem talál gazdit. Egyedül semmiképp ne hagyd! Te sem szeretnél idős korodban évekig a lakásban ülni egyedül úgy, hogy senkivel nem beszélhetsz.
2018. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele minél többet, de egyedül a társa elvesztése után depressziós lehet, így jobb lenne ha örökbe adnátok. Van Magyar tengerimalac Mentés esetleg ott próbálkozni.
2018. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!