Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Unatkozhat egy törpenyúl?...

Unatkozhat egy törpenyúl? (Bövebben lenn)

Figyelt kérdés
Van egy törpenyulam, 7 hetes , es jo nagy ketrece van, iskolaba jarok, es felek hogy mikor nem vagyok otthon , unatkozik a ketreceben. Az alap dolgok benn vannak a ketreceben , de mivel tudnam meg kiegesziteni mert jo sok hely van meg neki. Tudnatok nekem ajanlani miket tegyek be? Fahaziko vagy ilyenek? Vagy jo ez igy neki? Felek hogy unatkozik.

2018. ápr. 30. 12:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen, unatkozhat a nyuszi. Ezt tárggyal nem fogod megoldani. Kell mellé egy másik nyuszi. Csak a szaporodást előzd meg.
2018. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy unatkozik. Magától nem is fog játszani, társaságra van szüksége, ahogy az első írja. Nyugatabbra illegális is egyedül tartani a nyulakat, mert nagyon társas lények.


Mivel ilyen fiatal a nyuszid, könnyű lesz az összeszoktatás egy másikkal. Ellenkező nemű nyuszik jönnek ki a legjobban egymással, de mindkettőt ivartalaníttatni kell ivarérés előtt, mert a bak zaklatni fogja a nőstényt, a nőstény pedig területvédelmező lehet, nem ritka az álvemhesség, ami megterheli a szervezetüket és simán lehet tőle méhgyulladásuk.

2018. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van rá lehetőség vegyél neki fahazikot! Azt nagyon szeretik! Az enyém is imádja! És ha kezdő vagy ne vegyél meg egy nyuszit! Nehéz bánni velük. Én pl nem tudnek kettőt tartani. Egyébként az én kis drágám is elvan otthon egyedül amíg én suliban vagyok. Aztán hazaerek és foglalkozok vele.
2018. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!