Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házi egeret akarok tartani,...

Házi egeret akarok tartani, de cicám van. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Egeret szeretnèk tartani 1-2 t max. Szüleim ellenzik a macska miatt, most mit csináljak?? Szerintem gonoszság várni szegèn. Pára halálát, hisz csak 4 èves...


Ha mègis tartanèk, küldjetek pár linket felszerelèsről!!! Ha lehet ÜRES legyen a ketrec



2018. máj. 8. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tom és Jerry
2018. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebbet kell majd költeni cicakajára. Illetve készüljetek fel döglött egerek ajándékként való megkapására :)
2018. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egér a 4 macska mellett. Magas polcon volt a kis ketrecében ahonnan pont rám látott, ahogy itt ülök a gép mellett (sajnos, azóta már elment).

A 4 macskából kettő állandóan itt mozizott a szőnyegen ülve, ahogy meghallották Egérkét mozogni, kettő konkrétan le se sz**ta.

Mikor ketrec-pucolás volt, a fent említett két macska állandóan körülöttem legyeskedett, de az ideiglenesen befőttes üvegben lévő Egérkéhez nem mertek nyúlni, cserében szinte belebújtak a ketrecbe, annyira szimatolták.

Összegezve, Egérkének nem lett a macskák által baja, csak állandóan figyelve volt, de semmi több. :)

2018. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen a ketrecük a szobádban, és tiltsd ki onnan a macskát. Az ajtót tartsd csukva.


A ketrec olyan helyen legyen, amit nem tud megközelíteni.

2018. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Az egér társas állat. Minimum 3-4 azonos nemű legyen egy kb 100*50 cm alapterületű ketrecben ingergazdagon felszerelve. Facebookon keresd fel az Egerentyűket, ők segíteni fognak a helyes tartásban, etetésben, stb. Arra is fogsz tippeket kapni, hogy férjen meg a macska az egerek mellett.
2018. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, lehet megfogadom őket, viszont 3-4 fèr nem fèr el a szobáman. Todom h társas, meg azt is hogy műnyag ketrecbe nem tartandó, meg üvegház meg bla bla. Mègegyszer kösz
2018. máj. 8. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne műanyag ketrecben tartani? Mondom, keresd fel facebookon az Egerentyűket!
2018. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azèrt mert ha nincs rajta elèg lik, akkor nagyon befülled a levegő, ès üvegházhatás lèp èrvènybe. Ezèrt.
2018. máj. 8. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ember, láttál te már ketrecet? Csak lyuk van rajta. :D

A terráriumban sincs üvegházhatás. Az is szellőzik rendesen, ha nem magasabb a hosszabb oldalánál.

2018. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a műanyag ketrec, amiről beszélsz. Ha a tálca van műanyagból, miért ne. Ha a rács, attól már inkább félnék hogy elrágja, de ilyet még nem láttam. Arra figyelj, hogy a ketrec rácstávolsága kicsi legyen, különben kimászhatnak vagy beszorulhatnak. A macska szaga is stresszeli őket, úgyhogy lehetőleg olyan helyiségben tartsd, ahova nem jár be. Ha nem tudsz nekik mindent megadni amire szükségük van (pl. társakat) akkor inkább várj még pár évet.
2018. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!