Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány hónapos kortól lehet...

Rekucuc kérdése:

Hány hónapos kortól lehet sétáltatni a nyuszit?

Figyelt kérdés
A nyuszim most 6 hetes és nem tudom hogy mikortól lehet sétáltatni.
2018. máj. 30. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utcára ne vidd ki! Keríts el neki egy kis füves részt a kertben, de tartsd rajta a szemed!
2018. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Kell kapnia oltást amit ha jól tudom utána évente szükséges ismételni, de lehet másféle is kell ha kiviszed, oltás után lehet vinni majd, amit 4-6 hetesen lehet elkezdeni :) én olyan 3 hónap körül ajánlanám, kisnyuszit könnyebb megtanítani. Ami fontos, hogy hám legyen, és eleinte otthon kell próbálkozni, ha ott megy akkor mehet utcára. Ha egyből utcán viszed, félő hogy elszökik
2018. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hámot tilos nyúlra tenni. Ha van olyanod, dobd ki a 'csába. Egy kis rántástól is eltörhet a csontja. Keríts el neki egy nagyobb területet, tedd szökésbiztossá, és hagyd, hogy szabadon fusson.
2018. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakmában tanulok/fogok dolgozni, és nem rossz a hám neki, természetesen nem kutyahámot kell ráadni, van kimondottan nyusziknak való :) 2 nyuszi van a családba, mindkettő tökéletesen közlekedik pórázon, hámba. Azért kell előtte otthon gyakorolni velük, és persze nyugis kutyamentes helyre vinni sétálni őket, hogy ne ugráljanak majd eszeveszettül. Plusz a mieink ivartalanok, így nagyon kis nyugodtak és kezesek.
2018. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!