Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi kell egy hörcsögnek?

Mi kell egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Aranyhörim lesz. Azt tudom, hogy tároló dobozban lesz, de hol kapok megfelelő méretben? Aranyhörinek is akkora ház kell, mint egy törpének? Ill nektek mi van bent? Ha tudtok, akkor inkább a nevüket mondjátok.

2018. jún. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Aranyhörinek való tárolódobozt nem lehet kapni. Ugyhogy ne abban legyen. Minimum 80*50, de inkább 100*50 cm alapterületű hely kell neki. Aranyhörinek nagyobb ház kell, mint törpének. A petnet.hu oldalon az M-es méretű házak valók neki. Kell neki egy minimum 28-30 cm átmérőjű mókuskerék, ami nem rácsos, hanem zárt futófelületű. Kell egy nagy edénybe csincsillahomok. Pár fa ház és fa mászóka. De a horcsoginfo oldalon mindent megtalálsz az elhelyezés menüponton belül.
2018. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt elfelejtettem, hogy ha tudtok akkor inkább ne oldalakat írjatok, hanem saját cuccokat. Utána néztem, miután kiraktam, és találtam Obiban megfelelőt.
2018. jún. 26. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Be tudnád linkelni? Úgy tudtam, az obiban nincs jó méretű tárolódoboz.
2018. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, bocsi...

De elvileg két nap és megjőn. 80*60-as. De ha beírod a keresőbe, akkor ott kiadja, legalábbis nekem kiadta, de nem tudom, hogy hányadiknak...

2018. jún. 26. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó, lefelé szűkül. :/ A weboldalon a felső méret van megadva.
2018. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az obis nem szűkül csak az ikeás. Egyik barátnőmnek van olyan doboza, csak ő nem hörit tart benne...
2018. jún. 26. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Ezt találtam:

[link]

Kép alapján szűkülőnek tűnik. De ha nem az, akkor jó választás aranynak. Még akár egy emeletet is csinálhatsz bele.

2018. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ennyiért már jobban jársz egy bútorlapból épített terrával, az én 120*60-as terrám került ugyanennyibe plexivel az elején. Egyébként az obis elvileg nem szűkül annyira, de ha majd mész megnézni, akkor vigyél magaddal centit, hogy tényleg elég nagy-e.


Nagyobb ház kell nekik. M-es méretűt, vagy degunak, tengerimalacnak valót keress. Én helyedben egy többkamrás házat szereznék be, építeni is lehet, de neten is megtalálod trixie leif ház néven. A mérete aranynak is jó.

2018. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Van 4 tengerimalacunk, de nekik akkora ház kell, hogy az nem lenne neki jó, mert nagyon belátnánk, és nem tudna úgy elbújni...
2018. jún. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!