Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesün ketrecébe macskaalom...

Törpesün ketrecébe macskaalom mellett ami az egyik sarokban van egy tartóban lehet rakni forgácsot is?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy macskaalom helyett azt is lehet használni de az érdekelne hogy csak úgy az egész ketrecben lehet e szétszórni hogy melegebb legyen
2018. jún. 27. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a macskaalom legyen, azt szívesebben fogod takarítani. Meg oda is szokik könnyebben, ha máshol forgács van.

És persze, a ketrecbe lehet szórni neki. Én nem szeretem, mert mindig kikaparta este, de ha neked olyan a ketreced, ahol nem tudja kikaparni akkor simán. Jobban néz ki, az biztos!:D

2018. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) szórtam is egy kicsit a ketrecébe nem igazán kaparta ki szerencsére
2018. júl. 1. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!