Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kis cicát hoztunk haza...

Egy kis cicát hoztunk haza egy közeli háztól. Egyenlőre a lakában van. Mikor lehet kiengedni a házból? Félő, hogy visszamegy.

Figyelt kérdés
Testvérei is voltak ott. Kb.4 hónapos. Hamar beszokott nálunk, jól érzi magát, sokat foglalkozunk vele. Félek, ha kiengedjük, hazamegy vagy elkóborol. Hány nap után lehet biztonsággal kiengedni? Nyilván nem egyedül, mi is ott lennénk vele a teraszon.

#kiscicakóborlás
2018. jún. 30. 08:58
 1/7 anonim válasza:
19%
Szia.Az a megoldás hogy egy-két testvért is elhozol neki
2018. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj,ne! Egy elég.
2018. jún. 30. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már biztonsággal közlekedik bent, akkor kiviheted felügyelettel. De egyedül ne hagyd. Kölyök még, nem tudja megvédeni magát és a veszélyeket sem ismeri úgy fel, mint egy felnőtt cica. Szóval csak óvatosan. Ha érdeklődik a kinti világ felé, akkor maradj kint vele egy kicsit, de éjszakára mondebképp hozd be.
2018. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
3 napot mondanak, hogy addig nem szabad kiengedni, de én még +2 napig mindig bent tartottam. Utána már biztos nem fog elmenni, ha jól érzi magát. :)
2018. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van macskabiztos kerítés, akkor lehet kiengedni. Ha nincs, akkor felejtsd el.
2018. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb 7-10 napig érdemes bent tartani,utána lehet udvari vagy kinti-benti.

Nem fog visszaszökni az előző helyre.

Hámot vagy nyarörv ha van érdemes rárakni.

Én is hasonló helyzetbe vagyok.De nálunk eldőlt hogy szoba cica marad.

Viszont nálunk a szobacicákon is van jelölő díszhám,ha véletlenül kilógna,szomszédok felismerik.

2018. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell kiengedni, de egyébként 2-3 hét után.
2018. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!