Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? (bővebben lent)

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Arra keltem fel ma, hogy az egyik kishörcsögünk nagyon visít, szóval odamentem hogy megnézzem. Szegénykét az anyja bántotta (fogalmam sincs hogy miért) és most tiszta vér az egész feje. Különraktam, hátha túléli de nem hiszem hogy sok esély van rá. Azt szeretném megkérdezni, hogy mit csináljak, hogy túlélje? Vagy nem tudok semmit se csinálni? Esetleg törölgessem le róla a vért pl kamillás zsepivel? Elnézést ha nagy hülyeségeket írok, de ötletem sincs mit kéne most csinálnom :/

2018. júl. 2. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvinni állatorvoshoz.
2018. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert ő mit tudna vele kezdeni? Szerintem nem érné meg de azért köszi:)
2018. júl. 2. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sebet tisztít, ad gyógyszert stb... Nem ėri meg? Minek neked állat? Remėlem mikor majd bajod lesz akkor tėged sem fognak dokihoz vinni...
2018. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor máshogy kérdezem: Állatorvos nélkül hogyan tudnék rajta segíteni?
2018. júl. 2. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

NEM ÉRI MEG??? Akkor miért van állatod? A kamilla szárít, ne használd. Töröld le a vért egy melegvizes zsepivel. Ha viszont lifeg a bőre, és nyílt seb van rajta AZONNAL vidd el egzotikus állatokhoz értő dokihoz. Ő ugyanis ért hozzá, erre van specializálódva.

A másik kérdés meg az, hogy miért szaporítasz???? Ha a kicsik 4 hetesek, tedd őket külön egyesével. És légyszi olvasd el a horcsoginfo weboldalt. Az az egyetlen normális magyar nyelvű höris weboldal. És pont az ilyen idióták felvilágosítására lett létrehozva, mint te.

2018. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hidd már el, hogy több ezer forintot nem éri meg rá költeni. És mivel alig 3 hetesek nem fogom őket elkülöníteni az anyjuktól.

A nevemet se tudod szóval enyhe túlzás leidiótázni. Épp azért tettem fel a kérdést mert nem értek hozzá, de szeretnék neki segíteni.

2018. júl. 2. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg szeretnél neki segíteni, akkor elvinnéd orvoshoz, novelve ezzel a tulelesi esélyeit. Biztosan nem véletlen, hogy az anyja összekapott vele. Lehet, hogy kicsi a helyük, vagy a kicsi beteges/életképtelen, vagy csak simán anyuka el akarja üldözni a területéről. Indokolt esetben már 3 hetesen is el lehet őket választani az anyjuktól, mivel akkor már esznek szilárdat. 4 hetesen mindenképpen tedd őket külön egyesével, mert nem hiányzik senkinek, hogy egy "ovis" korú kicsi vemhes legyen a saját testvérétől, és fialjon egy marék beltenyésztett kicsit. Már ha egyáltalán túlélné a vemhességet...
2018. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek van állatd (akit ráadásul szaporítasz) hogyha pénzt nem akarsz rá költeni? Neten egy csomó cuki höris videó van, azt is nézegetheted, nem kell rögtön állatot venni...
2018. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!