Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MosóMedve vásárálás és majom...

MosóMedve vásárálás és majom vásárlás?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem neten, hogy 50.000ftért háztol mosómedve kölyköket lehet venni (nem egy helyen) az nem védet állat?:O mellékesen vki nem tudja hogy Majmokat hol lehet venni?:D
2010. jún. 17. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a vadállatok tartása engedély köteles.


Szerezd meg a szükséges papírokat és azt tartasz amit akarsz( és van rá engedélyed). :)

2010. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:O Tigris*.* köszi szépen!
2010. jún. 17. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rozmár vagy rozsomák vásárlásban is tudnátok tanácsot adni?


Hol lehet rozsomáktápot venni?

2010. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
expresszen hirdetnek mosomacit 25ezerert is. neha majmot is szoktak,de hidd el ezek az allatok sosem lesznek olyanok mint egy kutya pl. a macit csak kerben tudod tartani,es ha atmegy a szomszed fara esmegszokik, ott bukta van. szerintem tarts inkabb akkor mar torpesunit,ha kulonlegesseget akarsz.
2010. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod,vannak a háziállatok,meg vannak a vadállatok.A mosómaci és a majom az utóbbiba tartozik!Annyiféle háziállat van,biztos megtalálnád közülük azt,amelyik hozzád illik!Ennyi erővel szarvast vagy medvét is tarthatnál.De ezeket gondolom azért nem,mert túl nagyok és erősek,az nem hátrány neked,hogy esetleg ők a szabadban érzik jól magukat!Hidd el,ha a mosómaci háziállat lenne,én is szívesen tartanék egyet!DE Ő VADÁLLAT!
2010. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért árulják őket? tegnap este néztem expressen nagyon sok van! én szeretnék egyet! kutya macska, uncsi!:D Vadászgörény meg büdi
2010. jún. 18. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:

10:51 vagyok.

Tudom,hogy sokan tartanak vadállatokat,ami nagyon szomorú!Gondolj arra az állatra,szerinted neki a lakásban a legjobb?Nekem 2 kutyám és 1 pézsmatekim van,és szeretnék még 2 csincsillát is,nővéremnek 2 hörije van,egyáltalán nem unalmas állatok,nagyon szeretetre méltók!Nem csak a kutyák meg a macskák a háziállatok,válaszd a halakat,rágcsálót,teknőst vagy más hüllőt,vagy madarat,annyiféle van,és neked pont majom meg mosómedve kell?

2010. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen mivel, szerintem tök aranyosak és tudok nekik biztositani hatalmas teret (kint). talán, még a vadászgörény az ami tetszik, viszont aztm ondják sokan iszonyat büdös:( halakat, hüllökttől undorodom. Madarak sem jönnek be:(
2010. jún. 18. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha neked csak ezek az egzotikus állatok jönnek be, és semmi más, hát akkor nyugodtan vegyél 50 ezerért egy rettegő, ellenkező esetben agresszív állatot. Hidd el, eltöltesz vele 1-2 hónapot, és máris rájössz, hogy milyen buta voltál. Szerintem inkább valami más állatot válassz, például egy aranyos kutyát, aki ragaszkodik hozzád, és nem egy ketrecben tartott kerti díszet. Amúgy elrettentő példaként elmondom, hogy sokan akik 30-40 ezerért kínálnak "kézzel nevelt majmokat, akik kedvesek, szeretnek téged", azok legtöbbje csaló. Na már most, ha kifogsz egy ilyet, akkor feleslegesen dobsz ki pénzt, megint. Egy szó mint, száz, válassz másik állatot, nem fogod megbánni, ha választasz egy másik szőrös kis társat, akik évekig boldoggá tesznek téged.
2010. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet mielőtt majmot veszel: Douglas Preston - Dzseni (Eredeti címe: Jennie)


Ez egy kismajom története. Nagyon elgondolkodtató a vége.

2010. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!