Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vásárlás az állatkertből?

Vásárlás az állatkertből?

Figyelt kérdés
egy fórumon olvastam, hogy az állatkertből meg lehet vásárolni egyes fajokat. Itt elsősorban ízeltlábúakra gondolok. Nem hallott valaki ilyenről, vagy nem tudjátok, hogyan működik ez?
2011. okt. 20. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett virtuális örökbefogadás. Örökbefogadsz egy állatot, ami persze ott marad, de neked havonta be kell adnod x összeget, a kajáztatására, meg a különböző igényeire. Aztán, ha valahol megjelenítik az állatot (újság, internet stb.) akkor automatikusan odateszik a neved, hogy te vagy a "virtuális gazdája". Rovaroknál nem tudom hogy van, de a nagyobb állatoknál így.
2011. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi nem örökbefogadtunk hanem vásároltunk egy teknőst :) Csak mondod hogy kéred, általában oda van írva az ár a terráriumra, kifizeted és viszed:D
2011. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rovaroknál én csak arról hallottam, mikor azt hiszem valentin nap volt, hogy az egyiknek a párod neve lesz a másiknak a te neved..XD mindegy, de igen ahogy az előttem lévő is írta, beadsz egy összeget minden hónapban, amiből ellátják az állatot és a te neveden van.
2011. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
o.O vásárolni? Akkor az nem úgy volt, hogy amiből pl. sok van abból vehetsz pénzért? Mert szerintem egy antilopot nemigen lehet hazavinni, bármennyire nem eszik embert...
2011. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem odaírni, hogy nem erre a jelképes örökbefogadásra gondoltam.
2011. okt. 20. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért, de az örökbe fogadásnál nem havonta kell fizetni, hanem csak egyszer az örökbefogadás alkalmával min. 5000Ft-ot vagy azon felül amennyit akarsz.

Erről pedig nem tudok hogy bármelyik állatot meg lehetne venni, pedig van a családban ott dolgozó.

2011. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy egyes fajokból (pl teknősök, rágcsálók, kisebb díszmadarak) ha sok van lehet vásárolni. A legegyszerűbb ha bemész és érdeklődsz - általában nem szokták hírdetni.
2011. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
100%
Én már vásároltam rovarokat az állatkertben. Keresd Papp Tamást, ő foglalkozik ezzel. Nem kell bemenned az állatkertbe, ott szokott lenni a nagyobb börzéken is és a rovaros fórumokon is el van szórva pár hirdetése.
2011. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!