Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bizonyos, hogy a nyár miatt...

Bizonyos, hogy a nyár miatt fogyott ennyit a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

fél éves nőstény dzsungáriaia törpehörcsög. Májusban 40 gramm volt, most 28. Alaposan nézem, nincs rajta sérülés, betegségre utaló jel, a bogyói normálisnak tűnnek, aktivitása változatlan, a fogak nincsenek túlnőve.


Étrendbeli változás nem történt, ugyanannyit és ugyanazt kap, Real Nature törpehörcsög magkeveréket, napi friss vizet önitatóban és tálkában is, napi friss zöldséget, heti 2× gyümölcsöt, heti 3× 6-7 db élő lisztkukacot.Mindi


Eddig egyáltalán nem aggódtam egyébként, úgy gondoltam ez oké, majd visszakerekedik



2018. aug. 2. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőtt túl a foga?
2018. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, írtad hogy rendben vannak a fogai.
2018. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyobb magokat is könnyedén a szájába vesz és elrág
2018. aug. 2. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alsó határ alatt van éppen. Figyeld, és ha még esetleg fogy, azonnal doki. Nyáron normális, hogy kicsit kevesebb a súlya.

Gyümölcsöt én nem adok neki, cukorbetegségre hajlamos a dzsungi.

2018. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb betegség elsődleges jele a súlycsökkenés. Sürgősen vidd el egzotikus állatokhoz értő dokihoz. Az én dzsungi hörimn is így kezdődött. 1 hét alatt közel 20 g-ot adott le. Gyomordaganat volt, már nem lehetett megműteni sem, annyira rosszabbodott az állapota 1 hét alatt. :(
2018. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendesen eszik?
2018. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak elszomorítani de az én hörcsögöm így pusztult el hogy egyik napról a másikra elkezdett soványodni pedig evett rendesen és jól tartottuk :(. Sajnos a hörik rövid életűek.
2018. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!