Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgöri tartók! Ti milyen...

Vadászgöri tartók! Ti milyen étrenden tartjátok a vadászgörényetek? ( Sok mindent olvasni, sok vitafórum is mindenfélét ír, de jártam állatorvos fórumon is, van aki zöldséget is módjával vitaminokért, van ami az összes zöldséget tiltaná. )

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Én nem etetek vele zöldséget, vegyes vitaminpasztát kap (igazából tökéletes jutalmazásra is tanítgatásnál). Egyébként húst és száraz tápot kap enni, a szárazra ízként egy kis alutasakosat szoktam olykor rakni egy kiskanállal, így jobban csúszik neki. De a száraztápot módjával adom, kölyök cicáknak való magas hús és fehérjetartalmút kap, de igazából sokkal olcsóbb hússal etetni, mert a tápok árai 1000-1500 Ft-ra jönnek ki kilójára, ezzel szemben például csirkehúst és csirkebelsőséget ennek töredékéért lehet kapni, csak figyelni kell hogy mindenből a megfelelő mennyiséget kapja. Nyulat is szoktam neki adni meg galambot a házi vágásból, esetleg más szárnyast.
2018. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsőnek : Köszönöm a hasznos információt , szolgáljon másnak is javára :)
2018. aug. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!