Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tartani a tengerim...

Hogyan kell tartani a tengerimalacot lehet e akvàriumba ès kell mellè pàrt venni?

Figyelt kérdés

Lesz egy tengerimalacom mèg nem tudom hogy fiú vagy làny,de lànyt szeretnèk.

Akvàriumba lehet e tartani ès azt milyen gyakran kell tekaritani?

Kell mellè pàrt venni hogy ne haljon meg?

Ès mikor kell àllatorvoshoz vinni?



2018. aug. 8. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Fogadj örökbe innen 2 malacot.


DE CSAK MIUTÁN ALAPOSAN ELOLVASTAD A WEBOLDAL TARTÁSRA ÉS ETETÉSRE VONATKOZÓ INFORMÁCIÓIT A SZÜLEIDDEL EGYÜTT.

2018. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Link lemaradt, bocsi.


[link]

2018. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

13:31 Szerintem ez az oldal azèrt van hogy tudjunk a màsiknak segiteni ha nem tud valamit ès nem a fejéhez vàgjuk hogy " Te ne tarts àllatot".... Remèlem hogy most jobban fog tőle telni a napod.


13:35 TE MEG NE KIABÀJL MERT FARAGATLANSÀG.


Aki meg valamennyire normàlisan tudott vàlaszoni annak köszönöm ès majd úgycsinàljuk :D

2018. aug. 8. 14:22
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem kiabálok. Csak kihangsúlyoztam a lényeget. Az a baj, hogy látszik az írásodon, hogy nagyon gyerek vagy még. Mondd a szüleidnek, hogy az induló kiadás olyan 20-30.000 Ft körül van. 1-1 állatorvosi vizsgálatra legyen félretéve fejenként 10.000 Ft. Csak egzotikus állatokhoz értő dokihoz szabad őket vinni, ha baj van. Ikyen dokiból úgy 10 praktizál az országban.
2018. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Tévedsz. Ez az oldal azért van, hogy válaszoljunk a kérdésekre. Én válaszoltam, ne legyen állatod, ha lusta vagy bárminek is utánanézni, még ha be is linkeljük. Remélem, hogy most jobban fog tőle telni a napod.
2018. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

Mostmár kérdezni sem szabad itt? Vagy itt mindenki úgy született hogy az állattartás minden szabályát előbb tudta mint azt hogyan kell járni? (aki normális hangnemben adott használható tanácsot kérem ne vegye magára)

Ha kérdez valamit és az a válasz hogy "bőőő ne tarcsá állatot" akkor mégis honnan az anyámból kellene megtudnia hogyan KELLENE tartani? Ez nem atomfizika basszus hogyha valaki nem tudja attól még könnyen meg lehet tanulni.


A verekedős részhez, egykorú hímeknél előfordulhat néha ha nem tudják eldönteni ki legyen a főnök.

2018. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
Főleg (bár lehet inkább csak) 54%-osnak szól
2018. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell párt venni, de jobban el tudják foglalni magukat, ha ketten vannak, ilyenkor több a kötődés is.

Az egyik legfontosabb dolog, hogy ivartalanítsd, nem egy nagy összeg, és sok előnye van. ha megvetted, vidd el őket egy átnézésre, mert sokszor tetvesek, amiket a gazdik nem vesznek észre.


-üdv, egy állatorvosi asszisztens

2018. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezni szabad, csak éppen nem olyat, amire két kattintás, és egy google keresés árán megtaláljuk a választ. :) Ha pedig valaki állatot akar tartani, azt gondolom, teljesen alap, hogy először utánanéz és nem random kérdezget, ugyanis ez az oldal nem arra van. A google már annál inkább. Oké, rákeresni lusta volt, kiírt egy kérdést. Mi belinkelgettük neki az oldalakat, amiket magától meg kellett volna találnia, ennek ellenére a szájába rágtunk mindent. Erre elkezd olyan dolgokat kérdezni, amik tök egyértelműen le vannak írva az oldalakon. Tehát EL SEM OLVASTA! Na, ezért ne tartson állatot. Onnan "az anyádból" KELLENE megtudnia, hogy 1. magától képesnek kéne lennie arra, hogy utána néz, vagy 2. ha nem volt képes rá, legalább ha mi megkeressük helyette, el kéne olvasnia. És igen, meg tudná tanulni, ha egyáltalán érdekelné. De, mivel nem hajlandó megtanulni, ugyanis NEM ÉRDEKLI, hogy hogyan kell őket tartani, ezért ne legyen állata.
2018. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Jaj én kérek elnézést, hogy megszülettem.

A neten amúgy is egy csomó hülyeséget irnak... azért irtam ki ide. De már utána néztem mindennek. És több hasznuk volt a videóknak.

2018. aug. 11. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!