Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A madár tényleg elviszi a...

A madár tényleg elviszi a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
A ketrecüket az erkélyre raknám (télen hoznám csak a lakásba), de mindenki azt mondja, hogy el fogják vinni a madarak. De én ezt nem is értem. Hogy szedné ki a ketrecből? Ez csak egy legenda, vagy ettől tényleg félnem kéne? Amúgy első emeleti erkély.

2018. jún. 8. 17:52
 1/4 anonim válasza:
Tényleg van olyan ragadozómadár, ami addig birizgálja a ketrec ajtaját, amíg ki nem nyílik. De nem hiszem, hogy egy erkélyről elvinné vacsorának.
2018. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vinné el,de ha félted őt akkor gyorskötözd le a ketrec ajtaját.
2018. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Itt nem a madár lenne a legnagyobb baj, hanem az időjárás. Szél, eső, tűző nap, hideg... Nem egy malacnak való környezet. Tuti nem tartanám erkélyen. A kérdésedből úgy vettem ki, így egy malacod van. Vegyél mellé egy azonos nemű társat, malacot tilos egyedül tartani.
2018. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem érdemes az erkélyen tartani, mert nyáron nagyon meleg lehet, és a hőgutától el is pusztulhatnak. Emellett a szél, vihar is okozhat gondokat. Zárt ketrecből egy varjú is kiszedi, ha nem figyelsz. Inkább bent tartsd őket, sokkal biztonságosabb. Nemcsak a ragadozók miatt, de kisebb eséllyel betegszenek meg.
2018. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!