Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy tengerimalacot...

Szeretnék egy tengerimalacot a szobámba. A nagyszüleimmel élek és ök allergiásak rá. Hogy tudnám meggyözni öket hogy én tényleg szeretnék egyet nem a garázsba hanem a szobámba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Szar dolog az allergia, ne szívasd a nagyszüleidet. Emellett figyelj oda nyelvtanórán, és olvass sok könyvet!
2008. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okés akkor hagyom =/ azért köszi :)
2008. nov. 2. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyszüleid tényleg allergiásak rá, akkor légy tekintettel rájuk. Az állatszőr allergia nem játék, komoly szövődményei lehetnek (pl. asztma). Ha majd külön élsz akkor tarthatsz olyan állatot amilyet akarsz, de amíg nem addig fogadd el hogy nem lehet sajnos.:(
2008. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:((
2008. nov. 2. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnalom, de legalabb annak orulj hogy a garazsba kapsz egyet.

Kepzeld a kisfiam szeretne kiscicat (mert szereti a Garfield-ot) es szeretne kutyuskat is be a lakasba. De en nem engedem meg neki, mivel szerintem kutyus, cica nem a lakasba valo. Kint szeretem oket, van is a papanal, de otthonra nem lesz. Ugyhogy ne gyozkodd oket, inkabb vigyazz majd a garazsba nagyon ra!

Es hogy fogjak hivni a tengerimalacodat?

2008. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
mondd nekik,hogy AKKORIS AKAROK. :D nemtudom....tartsd a garázsba,lejársz hozzá...mindenkinek jó.
2008. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ugy hivtam volna hogy dömper :'(
2008. nov. 3. 15:22
 8/10 A kérdező kommentje:

de lehet hogy iagazatok van és csak garázsba tartom :( csak ott nem lesz neki hideg =/???

mert tudjatok en alatorvos szeretnek lenni mert nagyon szeretem az allatokat =/

2008. nov. 3. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szeretem az állatokat nekem is van tengerimalacom!

Ha garázsban fog lakni arra ügyelj mindíg, hogy 20 fok meglegyen!=) Sok sikert!

2008. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tanácsom az, hogy ne tarts malacot garázsban, kivéve ha azt szeretnéd, hogy depressziós legyen. A malac nem olyan, mint a hörcsög, aki elvan magának. Sok gondoskodásra van szüksége. Vagy ha mindenképp tartasz malacot, és nagyszüleid allergiája miatt a garázsba teszed, akkor vegyél kettőt, így nem fognak unatkozni és depresszióssá válni. Viszont majd arra ügyelj, hogy 2 lányt tarts.
2008. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!