Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Élő fehér egeret hol vásárolha...

Élő fehér egeret hol vásárolhatnék? Nem tudom hol juthatnék hozzá, vagy fehér patkányhoz. Úgy tudom nagyon értelmesek.

Figyelt kérdés
Élő fehér egeret hol vásárolhatnék? Békéscsabán a centerben az állatkereskedést felhivtam, azt mondta hogy csak fagyasztottat árulhatnak magyarországon minden kereskedésben, ezt kicsit kétlem. Nem tudom hol juthatnék hozzá, vagy fehér patkányhoz. Úgy tudom nagyon értelmesek.

2018. aug. 15. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem eleségnek kell, akkor keresd fel az Egerentyűk facebook csoportot, ott segíteni fognak, tudsz örökbe fogadni is. Viszont az fontos, hogy egeret nem szabad egyedül tartani, ők társas állatok. Minimum 2 azonos nemű kell. :) A csoportban eligazítanak majd a tartást illetően is, de ezt a weboldalt is javaslom olvasásra.


[link]

2018. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megy a hasznos pontozás :) Megpróbálom, remélem megtalálom a cukim :)
2018. aug. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!