Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időt kell foglalkozni...

Mennyi időt kell foglalkozni naponta a vadászgörényekkel? Megszokják hogy mikor érek rá, pl reggel elmegyek suliba 3- kor hazaerek mondjuk akkor tudok velük foglalkozni.

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Rettentő energikusak, és ezzel szemben nagyon sokat is alszanak. Az enyém szépen beállt arra hogy munka előtt kimegyek hozzá, kiengedem 10-20 percet a kifutóba (kb 2x2 m), addig kialmozom és bekészítem a kajáját, berakom és akkor eszik, utána kb egész nap alszik. Amikor hazajövök akkor ismét kiengedem, ilyenkor beengedem hozzá a kutyát is akivel dögönyözik egymást és játszanak, szintén almozom és játszok vele, bekészítem a kaját (mivel még fiatal így többször etetem), ez kb 1-1,5 óra, utána ismét berakom, eszik és alszik általában reggelig. Hamar napirendre állnak, óramű pontossággal tudja mikor fogok menni. Emellett még persze el szoktam vinni sétálni meg programokra magammal viszem, pl horgászni.
2018. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2018. aug. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!