Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom fiú legyen a hörcsög...

Nem tudom fiú legyen a hörcsögöm vagy lány? Én lányt szeretnék de azt mondják a fiú szelídebb!? És mit tegyek a terráriumba? Faforgács oda bele, mókuskerék stb, kaja mindig van! Naponta hányszor kell neki adni enni? 2x szerintem elég reggel meg este!

Figyelt kérdés
Milyen név illik a jövendőbeli hörimre?
2009. jan. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el a fiú szelídebb!Nekem van egy Szíriai Aranyhörim csaj és harapós, a Dzsungáriai törpehörim fiú és szelíd!=)

Nekem mind a kettőnek van:mókuskerék,meg egy kis sajt házikó!=) Bár a Dzsungáriámnak nem kell házikó mert beletúrja magát a szihácsba nagyon ari!=) Én általában úgy etetem amikor a tengerimalacom is éhes!Minden nap 3x kapnak reggel 1 szelet sárgarépát délben 1 szelet uborkát és este kapnak 1 kevés rágcsáló eleséget!=)

2009. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
forgácsban imád ásni így ha lehet mély legyen a ketres vagy terrárium. legyen nagy helye, ezért talán a ketrec jobb, ott tud mászni. kaját akkor adj neki ha nincs , mi berakunk egy tányérban és ha nincs neki adunk neki. vannnak fini falatok amiket csak ritkán kap. a lényeg mindig legyen neki amit egyen, de nem feltétlen kell naponta etetni mint a kutyát. a hörcsög nem eszik többet mint amennyi kell neki.
2009. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2009. jan. 9. 06:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Mézi ?? :-))
2009. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
JÓ ÖTLET!:) KÖSZI!
2009. jan. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!