Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S O S! Találtam egy db újszülö...

S O S! Találtam egy db újszülött háziegeret. Baj, hogy hozzá értem?

Figyelt kérdés
Megmostam a kezem alaposan, szerintem nem leszek beteg, de visszafogadja az anyja? Mikor jön érte? Szerintem meg fogja enni a macskám, elrakjam?

2018. aug. 17. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2018. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szia, velem is volt ilyen! Nekem semmi bajom nem lett, az anyukája vissza fogadta mind a 7-et! Fészekben találtad a kicsit? Elképzelhetőnek tartod, hogy visszamenjen az anyja? Veszélyes helyen van?
2018. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol van a kicsi?
2018. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha a macskád megeszi, az is tökéletes, mert akkor nem értelmetlen a halála. Kivéve, ha esély van rá, hogy mérgezett. Akkor inkább öld meg gyorsan, különben iszonyú kínok várnak rá, míg elpusztul. Márpedig nem érdemel szenvedést akkor sem, ha kártevő.
2018. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Igen, veszélyes helyen van, de elbarikádoztam, amennyire lehet. Nem akarom elmozdítani, hátha visszajön az anyja. Egy gyertyatartóba raktam, dió morzsákat adtam neki, de nem eszi meg. Az ujját szopizza.
2018. aug. 17. 12:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és vattát adtam neki.
2018. aug. 17. 12:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Adhatok neki tehén tejet?
2018. aug. 17. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd ott ahol van, vissza megy szerintem az anyja, csak elment ennivalót keresni. Ha átrakod máshova, nem fogja megtalálni. Viszont ha sorsára hagyta, akkor nem tudsz vele mit csinálni. Amúgy egerek nem szülnek egy szemet, szóval sanszosabb, hogy ott hagyta direkt. Bajod nem lesz tőle, ha hozzá értél. Semmi baja nem lehet, hisz még újszülött, és kórokozó sem lehet benne. Anyatejen kívül máson nem marad életben, fölösleges próbálkoznod.
2018. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Ejts rá egy b30-as téglát.Azzal meg van oldva a probléma,most ha elengeded felnő,visszatér,belopózik a szobádba és éjjel beleharap a lábujjadba.
2018. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el állatorvoshoz...
2018. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!